Opublikowano: czwartek, 9 Kwi 2015 przez promocje-oferty

Tablet Samsung za założenie karty kredytowej

W skrócie

Dla nowych klientów bank CitiBank Handlowy rozdaje tablety Samsung Galaxy Tab 3 za założenie karty kredytowej. Należy wypełnić formularz pod tym linkiem. Oferta nie jest dostępna w oddziałach banku.

Jakie warunki należy spełnić

 

Tablet od banku

To już kolejna promocja banku CitiBank Handlowy, w której możemy otrzymać tablet (sam posiadam już tablet od tego banku). Oferta skierowana dla osób które od 1 stycznia 2013 roku nie posiadały karty kredytowej w banku.

Konieczne jest wypełnienie wniosku na stronie promocji. Następnie kontaktuje się z nami telefonicznie przedstawiciel banku. Podajemy mu wszystkie dane. Po kilku dniach przyjeżdza kurier z umową do podpisania. Podpisane umowy wracają do banku, który podpisuje umowe i odsyła ją z kartą. Od daty podpisania umowy przez bank mamy 30 dni na wydanie 1000 zł i zalogowanie się do bankowości internetowej. Bank może nas prosić o dostarczenie dokumentów potwierdzających nasz dochód zgodnie z regulaminem.

W przypadku składania kilku wniosków przez kilku domowników zaleca się zakładać na innym komputerze lub po zresetowaniu komputera i internetu.

W miesiącu następującym po spełnieniu warunków bank przysyła nam maila z informacją o przyznaniu nagrody i kurier dostarcza nam tablet. Zgodnie z rgulaminem na tablet jest gwarancja 24 miesiące.

W dniu przyznania nagrody musimy być posiadaczami wydanej karty, dopiero po odebraniu nagrody możemy z karty zrezygnować. Regulamin nie nakłada na nas obowiązku utrzymania karty przez określony czas.

Koszt utrzymania karty

Zgodnie z tabelą opłat karta kosztuje 18 zł miesięcznie, co przy utrzymaniu karty przez 2-3 miesiące daje nam koszt 36-54 zł. Później możemy zdecydować czy kartę dalej utrzymywać czy z niej zrezygnować. Daje nam to możliwość otrzymania tabletu o wartości ok 400 zł za ok 54 zł.

Nie ma obowiązku zakładania konta bankowego do karty.

O Autorze 

Odpowiedz


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.